אודות

החיים עמוסים קל לחזור ממצב הכושר העיקרי שעבדנו כל כך קשה להשיג, עם כל מה שהחיים זורקים עלינו. אם אי פעם התחרית בספורט כלשהו, אתה יודע שכדי להגיע לצורתך העיקרית, אתה צריך להתמקד לא רק באימונים, אלא גם בתזונה, שינה ומניעת פציעות. למי שזוכה להמשיך להתחרות באופן מקצועי יש את התמריץ להמשיך עם זה.

עם זאת, רובנו אנשי מקצוע בתחומים אחרים שאינם דורשים מאיתנו להיות בכושר מעולה שלנו כדי לבצע היטב את העבודה שלנו.

ב Outdoorfitnessisrael המטרה שלנו היא לעזור לך להגיע לכושר מעולה שלך בכל גיל. אנו מבינים שאתה עסוק, ולכן אנו נוודא כי הזמן שאתה מבלה איתנו תורם ישירות לכושר שלך, כי "פעילות גופנית לא רק משנה את הגוף שלך, זה משנה את דעתך, את הגישה שלך, ואת מצב הרוח שלך."

כדי ליהנות מהעושר שאתה יוצר לאורך כל חייך, אתה צריך את הבריאות שלך כדי להיות שם. משמעות הדבר היא לא רק פעילויות אירוביות, אלא גם כוח שריר פונקציונלי ותנועות, כי לבנות גוף חזק ומאוזן היטב. מיקדנו חלק גדול מתוכן האימון שלנו ב-CrossFit וב-Calisthenics כדי לתמוך בתנועות שרירים מורכבות כאלה.

כל הכותבים שלנו מנוסים בתחום התרגול שלהם ויש להם חינוך ואישורים לאתחל. עם Outdoorfitnessisrael, אתה מקבל את היתרון של שנים של ניסיון של מאמנים אישיים, תזונאים, ופיזיותרפיסטים – כל המשאבים הזמינים בדרך כלל לספורטאים מקצועיים.

אנו מקווים כי אתה מוצא את התוכן שלנו שימושי ומועיל בקבלת ושמירה על הרגלי הכושר שלך. אנחנו תמיד מעוניינים ללמוד איך אנחנו יכולים לעזור לך עוד יותר. אז תרגישו חופשי לפנות אלינו ולספר לנו איך אנחנו יכולים להשתפר, או על איזה תוכן אתם רוצים לדעת יותר מהכותבים שלנו.

מטרות שלנו:
קדם הרגלי כושר המסייעים בשיפור איכות החיים באמצעות:

  • מידע מדויק, שימושי וניתן לפעולה הקשור לכושר שלך
  • תוכן ממומחים לנושאים בקיאים, מנוסים וסמכותיים
  • מתן תוכן שמעסיק ומאתגר את כולם, החל מחובבי כושר וכלה בספורטאים
  • ולכסות נושאי כושר לכל שלב של כושר שאתה מעוניין – אימון, ציוד, תזונה, תוספי מזון, מניעת פציעות והתאוששות.